Září 2016

Pc prodej windows 10

29. září 2016 v 13:27 | Dominik Laga |  ze světa pc a internetu

Přesto, že bezplatný přechod na windows 10 byl ukončen, tak i tak je windows10 možné stahovat zadarmo. Tento operační systém si však vyžádal od většiny uživatelů i vlnu kritiky kvůli špionáži, které se boji rusové. Já osobně považuji windows 10 za podstatně lepší než windows8.1, ve kterém nebyly seřazeny aplikace a programy podle abecedy a kde třeba z programů nefungoval program pro vypalování CD aDVD Deepburner. A a co se týče her, pod windows 10 se dá rozchodit toho spoustu včetně aplikací a her s doplńkové služby Store. Podle mě by se měl Microsoft zamyslet nad bezplatným prodejem microsoft office 2013 a novějšími verzemi kancelářského balíčku a nemusel by se prodávat za vysoké ceny i samotný windows 10.


Michaela Janíková nejlepší kličový pracovník z kociánky

25. září 2016 v 15:38 | Dominik Laga |  nejlepší klíčový pracovník z kociánky
MIchaela Janiková jeden z nejlepších klíčových pracovníků, kterého jsem poznal. V roce, kdy jsem nastoupil, na Kociánku i když jsem v té době měl za klíčového Pracovníka dnes již nepracující vychovatelku Andreu Bartošovou, vždy jsem s ní sdílel sympatíe.
V září roku 2010 jsem se dostal k ní do skupiny. Celou dobu to vypadalo, že to bude všecno v pohodě a v březnu roku 2011
jsem byl podezříván jednou vedoucí a bývalou vychovatelkou, že jsem vulgární na tu vedouci, ale byla to pravda jen s části.
Ja jsem Michaelu hájil tak moc, že to bohužel došlo do stádia, kdy jsem musel odejít na jiný pavilon. Byl jsem rád, že jsem ji viděl, i kyž jsem měl už jiné vychovatele, kteří byli také skvělí. V září 2012 jsem byl ubytován na pavilon B, kde Michaela pracuje dodnes. I když mám jiného vychovatele, můžu se na ni obrátit, když mám potíže nebo si potřebuji s někým popovídat. Je skvělá vychovatelka i nejlepší člověk který má vždy čas na klienty. Má ráda kočky stejně jako já a stará se o dvě kočičky. Taky se se mnou byla koupat v bazénu. Tento rok plánujeme další koupání, tak snad to vyjde.Přeju jí vše nejlepší a doufám, že bude na Kociánce co nejdéle.
Michela se skoro stala hvězdou dnes již zaniklého hudebního kanálu MTV Czech který provozovala TV Nova.

óčko express

19. září 2016 v 11:29 | Dominik Laga |  o medích
Smějící seÓčko Express je v pořadí 3. kanál televize Óčko, který byl oficiálně spuštěn 15.8 2013. Stanice je bohužel dostupná velmi omezeně jen v krajských městech v DVB-T v regionální síti 8 a u kabelových a iptv operátorů. Na Óčku Express dávají i alternativní hudební scénu, kterou v běžných rádích nenajdete. Přál bych tomuto programu hodně dlouhou licenci a s přechodem na DVB-T2 co největší pokrytí.