Michaela Janíková nejlepší kličový pracovník z kociánky

25. září 2016 v 15:38 | Dominik Laga |  nejlepší klíčový pracovník z kociánky
MIchaela Janiková jeden z nejlepších klíčových pracovníků, kterého jsem poznal. V roce, kdy jsem nastoupil, na Kociánku i když jsem v té době měl za klíčového Pracovníka dnes již nepracující vychovatelku Andreu Bartošovou, vždy jsem s ní sdílel sympatíe.
V září roku 2010 jsem se dostal k ní do skupiny. Celou dobu to vypadalo, že to bude všecno v pohodě a v březnu roku 2011
jsem byl podezříván jednou vedoucí a bývalou vychovatelkou, že jsem vulgární na tu vedouci, ale byla to pravda jen s části.
Ja jsem Michaelu hájil tak moc, že to bohužel došlo do stádia, kdy jsem musel odejít na jiný pavilon. Byl jsem rád, že jsem ji viděl, i kyž jsem měl už jiné vychovatele, kteří byli také skvělí. V září 2012 jsem byl ubytován na pavilon B, kde Michaela pracuje dodnes. I když mám jiného vychovatele, můžu se na ni obrátit, když mám potíže nebo si potřebuji s někým popovídat. Je skvělá vychovatelka i nejlepší člověk který má vždy čas na klienty. Má ráda kočky stejně jako já a stará se o dvě kočičky. Taky se se mnou byla koupat v bazénu. Tento rok plánujeme další koupání, tak snad to vyjde.Přeju jí vše nejlepší a doufám, že bude na Kociánce co nejdéle.
Michela se skoro stala hvězdou dnes již zaniklého hudebního kanálu MTV Czech který provozovala TV Nova.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lubomir | 22. ledna 2017 v 11:41 | Reagovat

A co delala na Mtv?

2 Dominátor | 22. ledna 2017 v 14:27 | Reagovat

já jsem tam psal protože jsem chtěl nechat hrát na české mutaci MTV ve speciálu tehdejšího bloku MTV HITS abych dal najevo že je super a abych dal své bývalé klíčové pracovnici Andreji Bartošovoé najevo že Michaela je BEST!!! a že se jí dá věřit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama