Listopad 2016

MTV CZECH by dnes oslavila 7 let

29. listopadu 2016 v 9:24 | Dominik Laga |  o medích
Tak už by to bylo dnes 7 let co ostartovala MTV CZECH.Kdyby to TV Nova nepodělala s licencí, tak by tu byla ještě dnes.Já osobně kdybych měl prachy, tak bych si požádal o licenci na MTV CZECH a žádal bych, aby nemusela být licence pod TV NOVA, ale
Třeba pod Primou nebo TV Barandov. Nova jsou hrozní šetřílkové,co všechno ruší, škoda že udělení visílací licence RRTV stojí 90 000 KČ. MTV CZECH visílala od 29.11 2009 do 31.12 2013 a potom nastala krize, kvůli které musela být činost MTV CZECH ukončena.
Kdyby Cristoph Mainusch nebyl generálním ředitelem, tak by se to nestalo.
Na MTV CZECH dávali skoro pořád hudbu nonstop.

Nova si zaregistrovala ochranné známky Nova gold a Nova Classic

27. listopadu 2016 v 14:36 | Dominik Laga |  o medích
Tak už zase Nova prudí.Smějící seSmějící seZaregistrovala si ochranné známky Nova Gold a Nova Classic. Doufám, že to bude otevření nových programů a ne přejmenování Smíchova a Telky. Kdybych byl ředitelem Novy, tak bych takové ptákoviny nědělal. Raději bych se dohodl s MTV Networks na zavedení hudebních kanálů MTV ROCKS CZECH MTV Dance CZECH VH1 CZECH a VH1 Classic CZECH. Bylo by to rozhodně lepší než ty ubohosti na Šlágru. Na šlagr TV Koukaji důchodci a lidé co to nemají v hlavě v pořádku.
To samé Noe TV a ČT24. Ani bych se tomu nedivil, kdyby se lidé do budoucna naštvali na ČT a přestali platit koncesionářské poplatky.
Protože ČT stejně opožďuje vysilaci časy, třeba soutěž kde domov můj? má začínat v 18:25 a začíná třeba 18:30.
Pokud by se měly koncesiononářské poplatky navyšovat tak by ČT měla odělit ČT art od ČT:D, protože na ČT art jednou běželo předávní hudebních cen, které obdržela i moje oblíbená dance kapela Daft Punk.
Jinak ČT:D se nikdy nevyrovná populárním kanálům pro děti jako je Cartoon Network a Boomerang, jsou tam lepší animované seriály.

můj kocour Macek

19. listopadu 2016 v 14:53 | Dominik Laga |  ze světa Domácích Mazlíčků
Macek je jeden z nejlepších kocourů, kterého mám. Letos v září mu bylo 12 let. Macka mi přinesla mamka z burzy v Uh. Hradišti. Paní ho nabízela zdarma a mamce dalo dost práce přemluvit taťku, aby jsme si ho mohli vzít, protože doma už byli dva kocouři. Macek si zažil i dost nepřijemného. Musel jít na operaci s uchem, a to mu zůstalo sklopené, ale slyší na něj dobře. Taky dvakrát spadl do močůvky u sousedů a mamka ho musela celého vykoupat a moc se mu to nelíbilo. Jednou na vánoce se skoro podpálil o adventní věnec, ale naštěstí má hustý kožich a všechno dobře dopadlo. Občas chytí nějakou tu myš a vystaví ji na balkóně u dveří, aby se pochlubil. Přes noc spí venku a ráno mě přijde probudit a už zůstane v posteli. Když velice mrzne, tak ho necháváme přespat doma v koupelně. Rád spí na topení a miluje česání, skoro nepřetržitě vrní a přede. Je to můj miláček.