Leden 2017

MTV Dance czech programové schéma

31. ledna 2017 v 9:25 | Dominik Laga |  o medích
6:00 Dance morning
9:00 svačina s MTV Dance
11:00 Dance před obědem
12:00 Dance afternoon
14:00 přijemné Dance odpoledne
15:00 nejlepší Dance music od roku 2000 až po současnost
16:00 nejlepší Dance music na odpolední lenošení
17:00 Dance early evenining
20:00 eurodance 90s
22:00 good Dance night


start České verze MTV Dance by mohl být naplánován na 7.3 2018 přesně v den kdy tomu bude 10 let co vstoupilo na Polský televizní trh a dostupné by mohlo být u operátorů jako skylink freesat v kabelové síti UPC a O2TVS vyplazeným jazykem

nova chystá další stupidní reality show pro nastávající matky

29. ledna 2017 v 16:16 | Dominik Laga |  o medích
Tak TV Nova se zase ukázala ve své stupiditě,chystá nějákou reality show pro nastávající matky, já když jen vidím tu upoutávku, tak mě to deprimujePlačícíPlačícía myslím si, ó můj bože. Podle mě bude mít s toho 50% mužů deprese a 80% žen bude u toho brečet jako u Telenovel. TV Nova už fakt neví, kde brát prachy na svou budoucí existenci. Kdyby raděj obnovili soutěže jako Riskuj, Kolotoč, Milionáře bylo by to lepší. Podle mě by tenhle jak tvrdí lidé z TV Nova, úžasný kousek,by měli vysílat po 22 hodině, protože děti a mladisví by s toho měli depky jako ženy nad 30 let. Podle mě to bude stejný propadák jako turecká telenovela Tisíc a jedna noc .Vsadím se, že 50% mužů bude potom muset chodit s ženami k psychiatrům, protože mít ditě je deprese sama o soběPlačícíPlačící kvůli tomuhle bych nechtěl mít ani ženskou.


instalace windows

25. ledna 2017 v 13:23 | Dominik Laga |  ze světa pc a internetu
Instalace windows není zase tak složitá, jak se některým lidem zdá.
1.zvoli se instalovaný jazyk-samozřejme zvolíme českou repuliku, formát času a měny. a kliknete na Tlačítko další.
2.kliknete na tlačítko Naistalovat.
3.Začne spouštění istalačního programu.
4. objeví se licenční podmínky pro systém Widows odklikněte, že podmínky příjímáte.
5. instalační program se vás zeptá jaky typ instalace chcete zvolit buď upgrade nebo vlasní nastavení
6. zvolíte vlastní nastavení jen v tom případě pokud chete provest čisté nainstalování windows.
7.zvolíme Disk, na který chceme windows instalovat.Klikneme na další a pak se začnou instalovat soubory.
8. restartuje se počítač.
9.instalační program spustí služby a dokončí se instalace.
10.instalační program připraví počítač k prvnímu použití.
11. instalační program zjistí výkon videa.
12.zadáme jmeno uživatele.
13. zadáme kód product key.
14. instalační program nabídne automatickou ochranu a vylepšení systemu windows zvolíme použít doporučená nastavení.
15. zadáme časové pásmo pro ČR.
16. vybereme si síť
17. pc se připojí k síti.
18. systém dokončí nastavení sítě a windows se spustí.
doufám že můj návod pomohl a v nejhorším si můžete přehrát Tutoriál uživatele Ryba na youtube.

pobřežní hlídka vysílací práva

15. ledna 2017 v 15:19 | Dominik Laga |  o televizních seriálech
Pobřežní hlídka je jeden z televizních seriálů, který jsem viděl v devadesatých letech minulého století.
Děj se odehrává v USA Kalifornii, na plažích. Seriál vysíllala v té době TV NOVA a v roce 2001 TV Prima.
Letos se má natáčet nová serie, jsem zvědav, kdo bude dabovat postavu Mitche Bjukenena, vsadím se, že Jiří Dvořák, protože jeho původní dabér Aleš Jarý ,je bohužel již po smrti.
Doufám, že Mitch si už konečně vezme plavčici Holdenovou.
a že postavu plavčice Cj Parker bude opět dabovat Zora bösserlová.
Jinak co se týče vysílacích práv, tak by to mohlo běžet na TV Relax vysílací skupinyTP Pohoda s.r.o.
protože Novu by stála vysílací práva tak 2 miliony korun. Moc se na nové díly Pobřežní hlídky těším.

kačer Donald prezidetntem USA

13. ledna 2017 v 8:58 | Dominik Laga |  ze světa politiky
Bude podle vás Donad Trump dobrým prezidentem? Někteří Američané ho chtějí, někteří ho kritizují. Podle mě bude Trump dobrým prezidem i když se vyjadřuje někdy trošku rázně. Jsem rád, že to Trump vyhrál a ne Cintonová, protože byla známá kauzou prohlížení soukromých emailů. V Rusku nebo Sýrí by ji za to určitě oběsili. Já osobně kdybych byl Američanem tak bych byl pro Trumpa.

Hungery Shark Evolution

9. ledna 2017 v 13:17 | Dominik Laga |  ze světa PC her
ke hře Hungery Shark Evolution jsem se dostal na svém PC tak, že jsem si ji stáhnul ve službě store. Děj je o tom, že hráč se stává žralokem, který požírá turisty, ryby, želvy, lodě a vše možné. Hru jsem začal hrát kvůli tomu, že můj táta před 2 lety řekl, že by jel na dovolenouMlčícíMlčící a já jsem nechtěl. Hledal cestu jak ho varovatSmějící seSmějící se před žraloky na dovolených. Nahrál jsem přes 777 000 peněz a 725 diamantů. Doufám, že se dostanu do spousty zajimavých úrovní, stejně jako můj spolubydlící Pepa, který říká, že je to super hra. hra je dostupná i pro hráče s operačním systémem android.

R I P MTV ROCKS MTV DANCE a VH1 CLASIC

8. ledna 2017 v 13:57 | Dominik Laga |  o medích
tak bohužel je to tak jak se dá u placených operátorů předpokládat sice s promo akcí mi o2 vyhovělo, ale nezařadilo trvale. přítom každý abonent platí prachy jak mourovatý a kvalita je docela o ničem přitom by se stačlo domluvit s MTV networks na trvalém zařazení do nabídky. bylo by to rozhodně lepší než ČT24 V HD,rozšířili to o nějáké sportovní programy a Dokumentární programy MTV DANCE MTV ROCKS VH1 VH1 CLASIC budou u mě vždy jedničkou protože všeobímjící MTV vysíla jen stupidní americké reality show jako 16 a těhotná náctileté maminky tyhle reality show jsou o ničem hudební kanál má být o hudbě ne o reality show. kdyby óčkaři zapracovali na sobě a udělali by óčko rocks a óčko club se zaměřením na dance music od roku 2000 až po současnost, nebylo by to na škodu.

včera bylo tomu 10 let od mého posledního lázeňského pobytu

5. ledna 2017 v 9:40 | Dominik Laga |  z mého osobního života
Dne 4.1. 2007 jsem jel na svůj poslední pobyt v Hamzově Léčebně v obci Luže Košumberk ve východních Čechách. Na pobyty vždy jela se mnou mamka, protože nikdo jiný nebyl k mání. 23. září roku 2000, když mi bylo 9 let a měl jsem tam jet poprvé, jsem skončil v Kyjovské nemocnici na oddělení JIP s Bronchitidou. Ale pobytu jsem se stejně nevyhnul. Chodil jsem na procedury, jako třeba bázén, rehabilitace, masáž, parafin a elektroléčbu. Nejhorší bylo, že bazén byl i v soboty a tak jsem stihnul jen polovinu hitparád. Na TV Nova běžela hitparáda Eso. V té době byla ještě Prima TV propojena s dnes již zaniklou RTA propojena. Vždy o víkendu ráno od 7:00 do 8:00 a odpoledne od 16:00 do 17:45 byl přenášen hudební blok z televize Óčko. Ve všední dny byl hudební blok vysílán od 16:30. Po večerech jsem poslouchal CD, protože jsem tam měl discman. Dnes by se mi tam nechtělo, protože vím, že můj zdravotní stav se už nezmění.

nový rok 2017

1. ledna 2017 v 15:33 | Dominik Laga |  ze světa ezoteriky a věštění
Tak tu máme rok 2017. Doufám, že bude lepší alespoň v něčem dobrý než 2016. Třeba letos to bude 20 let od vstupu hudebního hiphop stylu eurorap na hudební scénu. První píseň vydal rapper Papa Bear, jmenuje se Cherish to Love. Další užasná věc 20 let od vydaní písně Congo od kapely Genesis. Jinak ekonomika klesne tak moc, že si lide nebudou moci dovolit ani novou elekroniku vnikne Noe TV 2 placená TV zanikne a Ordinace s Ulici se budou vysilat do roku 3005, koho to bude bavit, ať se dívá, ale já to nebudu.
ČT a ČRO určitě navýší koncesionářské poplatky tak moc ,že lidé konečně zruší televizní a rozhlasové příjímače A budou raději sledovat všechno po internetu. Jinak doufám, že se dostanu s Michaelou Janíkovou do bazénu a že si rok 2017 užiju.
Usmívající seS vyplazeným jazykemUsmívající se