Únor 2017

pobyt na Kociánce se mi zase prolouží

17. února 2017 v 10:56 | Dominik Laga |  z mého osobního života
Tak zase se mi pobyt na Kociánce prodlouží. Ani rok 2016 mi nepomohl. Rok 2018 mi také nepomůže, protože můj spolubydící Pepa a můj klíčový pracovník Martin mě přemlouvají, abych ještě zůstal do roku 2020. Já to udělám. Pomohla mi výpověď mé byvalé klíčové pracovnice, protože jsem s ní moc dobře nevycházel. Doufám, že to psychicky vydržím a že Andrea už zůstane tam kde je, v ústavu pro Autisty ve Střelicich, protože je sama střelená.Usmívající seUsmívající seAndrea je jako zákeřný pc virus, který nejde odebrat z PC.Jsem rád, že už ji neuvidím.
už mě ta TV Nova štvě!!!

10. února 2017 v 8:58 | Dominik Laga |  nejkontroverznější zprávy v TV a Jiných médích
TV Nova už neví co vysílat. Napřríklad, v televizních novinách třeba ztráta školačky Michaely Muzikářové. Koho to zajimá, že má Nova z toho byznys, jen 40% lidí, převažně důchodci a rodiče co mají nervy v háji. Kdybych byl v politice já, tak plnoletost bych povolil už v 15 letech a v 16 letech už vlastnit řidičský průkaz. Nova má nejhorší zpravodajství, o Novinkách.cz a TN.cz nemluvě. NOVA by měla vysílat stejné zpravy jako Česká Televize. Ať to řeší ČT nebo ať si lidé raději předplati AXN nebo MTV Dance a koukají na hudbu nebo filmy, protože zprávy na Nově jsou ďáblovo dílo.

přejmenování Fandy Smíchova a Telky

6. února 2017 v 13:04 | Dominik Laga |  o medích
Tak bohužel, je to tak jak Nova chtěla.
Z programu Fanda je Nova Action ze Smíchova Nova 2 a s Telky Nova Gold. Podle mě tím požkozují společnost Sony pictures co vlastní AXN white a AXN black v ČR. Stejně na Nova action budou dávát to samé co na Fandovi, na Nova 2 to samé co na Smíchově a na Nova Gold to, co na Telce.
To už by mohli učinit ten samý krok jako nedávno skupina Markíza - odejít z DVB-T.
Jediné co by mě potěšilo, tak na Nova action, kdyby dávali animovaný sci-fi seriál Sabber rider od produkční společnosti King features Entraiment, nebo nějáké animáky od společnosti DIC.