Duben 2017

Akcička real BAYWATCH s Michaelou janíkovou

22. dubna 2017 v 19:45 | Dominik Laga |  vodní radovánky
Dne 19.4 2017 jsem byl na plavaní s nejlepší vychovatekou na celém světě Michaellou Janíkovou. Je velmi přjemné, když se vás někdo ujme a vezme vás na 45 minut do bazénu. Pomáhala mi se vším, dostat mě do vody i z vody. Myslím, že do roku 2020 by jsme měli jít ještě nejméně 10x, protože to se mnou v bazénu umí a dává mi motivaci k tomu, abych to s ní absolvoval. Asistovala u toho ještě jedna její kolegińka, která je toho i vedouci. Michaela by mohla s fleku hrát v Pobřežní Hlídce, protože plave jako postava Pamely Anderson CJ Parkerová. Andrea Bartošová, můj bývalý klíčový pracovník, mě vždy zřídila při každém plavání tak, že jsem usnul tak tvrdě, že pak mě na 2 den pracovnice v sociálních službách nemohly probudit do školy. I kdyby Andrea dělala na Kociánce, tak do bazénu už chci jen s Michaelou, protože je na to nejlepší.

zavedení placeného DVB-T a DVB-T2 v Česku

18. dubna 2017 v 13:19 | Dominik Laga |  o medích
Placená pozemní TV v ČR? Nebylo by to špatné, ale nevím jak by to hodnotili občané České republiky. Já bych to osobně uvital. Služba by se mohla jmenovat Lagatelka. Provozoval bych ji já.
Sevisní poplatek bych dal za 39 KČ měsíčně.
Rozšířená nabídka by byla za 399 KČ měsíčně
a obashovala by následující
MTV Dance
AXN
AXN-SCIFI
AXN CRIME
Noe TV
Doku cs
Cartoon Network
NRJ HITS
Boomerang
Leo TV.

Nova gold programové schéma úplně pohnojila

5. dubna 2017 v 10:48 | Dominik Laga |  o medích
Tak s Riskuj a kolotočem se budu muset rozloučit, protože na Nova Gold místo toho poběží dětský blok Smiškové. Nechápu proč to Nova dělá!Plačící Asi chce odebrání vysílací licence. Raději ať si zaregistrují ochrannou známku Nova Kids a dávají si dětské bloky tam, nebo Nova Erotic by nebyla špatná,Šlápnul vedlekvalitněší než Leo TV. Důchodci by z toho měli alespoň z toho vzrůšo.MlčícíMlčícíZa éry Vladimára Železného by se to nestalo, já jsem to vyřešíl tak, že v době od 18:00 do 20:00 se jedu projet ven na elekrickém vozíku. Z televizních stanic si pustím už jen óčko expres.