Květen 2017

skylink otevřel na transpondéru 11 934 2 testovací pozice

31. května 2017 v 9:02 | Dominik Laga |  o medích
Tak je to tady. Provozovatel satelitní služby Skylink otevřel 2 testovací pozice. Jsem zvědav, co se na těch pozicích objeví. Níick Jr je jistý, ale o testovací pozici 2 můžu jen spekulovat.Osobně bych uvítal MTV Dance Czech, ale to se ještě ukáže. Doufám, že už konečně odstartuje Nova Classic, kterou Nova plánuje už půl roku.
Doufám, že připravovaný kanál naplní co slíbil-seriály z devadesátých let minulého století.
Například- Pohotovost,Pobření hlídka a tak dále.

12 květen 2011 den který mě s Michaelou Janíkovou rozdělil ale i spojil

28. května 2017 v 15:13 | Dominik Laga |  z mého osobního života
12. května 2011 jsem měl poslední sezení s paní Ludmilou Pluharříkovou. Aféra nastala kvůli tomu že jsem měl učit na závěrené zkoušky, ale také jsem se potřeboval odreagovat u PC.ale bývalá vychovatelka Nela Šlehoferová mě deprimovala tím, že ty závěrečky neudělám, a mě zůstaly jen oči pro pláč.PlačícíPlačící někdy je dobré se vybrečet a nechat odejít emoce. a nakonec jsem paní šlehoferovou překvapil tím že jsem ty závěrečky udělal. Aféra se bohužel táhla už 3 měsíce a dospělo to málem k zlomení čelisti paní Šlehoferovou. obě ženské mi vyhrožovali mi soudy a že přijede Česká Televize ,a to proto že si mysley že jsem v té době, napsal místo do České Mutace hudebního kanálu MTV na ministerstvo práce a sociálních věcí Já jsem myslel, že tu vedoucí v té chvíli zabiju!!!KřičícíKřičícíKřičící protože to co si myslela, vůbec nebyla pravda. Jsem zvědav, kdyby mi to v MTV tehdy vyšlo, kolik by služby CS link a skylink získali v té době abonentů. Myslím ,že dekódovacích modulů by se prodalo tak 10 000 kusů a dekódovacích karet tak 100 00 kusů. Jsem rád, že to dobře dopadlo.

chtěl bych vrátit 90 léta minulého století

10. května 2017 v 12:29 | Dominik Laga |  ze světa ezoteriky a věštění
V 90. letech minuleho století bylo všechno lepší. Politika, televizní seriály, rodiče se tak nehádali a táta nechtěl tolik na dovolené. Já jsem něměl dětství úplně v pohodě, ale dalo se to všechno ještě vydržet. Dnes je to k ničemu, protože dnes běží na Nově Ulice a Ordinace a v letech 1994 až 1999 se každý těšil na Pohotovost, Pobřežní hlídku. Chtělo by to stroj času, vrátit se do minulosti, ale nejde to.

Pozemní Placená Televize Plustelka slaví na Slovensku 4 roky od svého vzniku.

2. května 2017 v 12:40 | Dominik Laga |  o medích
Tak už jsou tomu 4 roky co jsem ladil svou digitalní televizi, kde jsem našel na kanálu 23 zajimavý multiplex. Jedná se o slovenský celoplošný multiplex 4, který byl nedávno překlopen do DVB-T2. Využívá ho slovenská placená pozemí služba Plustelka. Přál bych téhle službě hodně nových abonentů a vybudování multiplexu 5, rozšíření nabídky třeba o MTV Dance nebo JOJ classic zaměřený na archivní tvorbu TV JOJ.