Červenec 2017

ke sloučení kiss rádií vůbec nemělo dojít

28. července 2017 v 16:34 | Dominik Laga |  ze světa rozhlasového vysílaní
Sloučení Kiss rádií vůbec nemělo nastat, jak uvedl generální ředitel Kiss Martin Hroch. Ke sloučení muselo dojít s ekonomických důvodů. Záznam rozhovoru jsem našel na youtube.ale co tam dávají za hudbu, to se nedá s regionálními stanicemi vůbec srovnat. Devadesátky už v současnosti nikdo nechce, nebo snad ano? Každý normalní posluchač rozhlasového vysílaní chce novou progresívní alternativní hudbu, ale to už v současné době o Kissu neplati. V letech 2002 až 2005 jsem si nahrával ze stanice Kiss Publikum na kazety. Nahrával jsem vždy o víkendu, protože bylo méně mluveného slova, podle mě by mělo dojít k návratu regionálních Kissů. doufám že si tento članek vezme vedení kiss rádií k srdci.

dostupnost zahraničních dekódovacích karet

17. července 2017 v 15:01 | Dominik Laga |  o medích
Nechápu, proč EU neudělá nic pro to, aby byli i pro diváky v České republice v prodejí karty zahraničních satelitních operátorů, jako třeba Sky Deutchland.
Cyfrowy Polsat
MTV Ulimited.
a mnohé další.
Furt sledovat ty české nesmysly, já se ani satelitním pirátům nedivím, že chtějí sledovat placenou TV ze satelitu na černo! Důvod je prostý. Kartu musí mít divák registrovanou na občana daného státu a musí mít set top box s certifikátem od daného operátora. například, roční předplatné Sky.DE stojí v přepočtu 24.990Kč. nebo hudební služba MTV Unlimited 37 Euro na 1 rok. Signál je kódován systémem Conax
na satelitu Astra 19,2E
transpondér 11,739 GHz. Tu kartu MTV Unlimited bych za ten litr v přepočtu obětoval.