Srpen 2017

soutěžní hra co na to češi

27. srpna 2017 v 17:09 | Dominik Laga |  o televizních soutěžích a zábavných pořádech
Co na to Češi je zábavná soutění hra, kterou moderuje Tomáš Matonoha. Soutěž mě moc baví a na dálku hádám také odpovědi a uhodnu někdy i Top, což znamená nejčastější odpověď. Soutěž baví i moji mamku, která si u toho i odpočine. Někdy mě některé otázky dokážou i pobavit, jako třeba nedávno.
Co můžete zakopat na zahradě?
Soutěžící zodpověděla mrtvolu a mrtvola v tabulce skutečně byla.
7 lidí ze 100.
Přál bych této soutěží hodně pokračování a spoustu soutěžichtivých diváků.

stupidní reality show na Nově část .2

22. srpna 2017 v 17:08 | Dominik Laga |  o medích
Tak je to bohužel tak, jak jsem nechtěl, ale Nova ano. Ta stupidní reality show se bude jmenovat Malé lásky.Spíše to měli pojmenovat Malé deprimující lásky. Ženy už mají jen pár hodin na předepsání prášků na uklidnění nebo nákup hory kapesníků. Myslím, že psychiatři budou mít své ordinace zase naplněné a otevřené do půlnoci a lékárny budou prodávat léky do tří do rána.Nastěstí se můžu dívat na své oblíbené pořady na placené TV, a tento pořad přenechat všem reality chtivým divákům.

R I P AXN axn black a axn white

17. srpna 2017 v 16:24 | Dominik Laga |  o medích
O2 zase prudí. K 1 srpnu jim skončila smlouva se společností Sony pictures, provozovatelem AXN na českém trhu, a místo toho tam dali UP network, který je zaměřený na dokumenty o letecví a leteckém průmyslu. Já být ředítelem O2, tak bych tam dal třeba, The Simpsoons Chanell nebo nějáký hudební kanál třeba zpravodajský info kanál o PC hrách. Nevím, jestli by abonenti o takový kanál měli zajem nebo by třeba chtěli Discovery Health chanell a mohl by ten kanál běžet s českou lokalizací, ale nebudu předbíhat. Uvidím, co tam zařadí.Smějící se

zpěvák skupiny Linkin Park zemřel

9. srpna 2017 v 16:01 | Dominik Laga |  ze světa moderní hudby a hudebních osobností
Chester Bennington, zpěvák skupiny Linkin park, nás navždy opustil po spáchání sebevraždy dne 20.7 2017. Zanechal po sobě 710 milionu dolarů.Nevím, proč taková osobnost musela ukončit svůj život tímhle způsobem.Vždy zatím nemusí stát jen drogy a alokohol, ale i duševní problémy. Každopádně bez Chestera už to nebude nikdy ono tak jako Queen bez Freddieho Mercuryho. Jsem rád, že stihli vydat píseň Iridescent, která byla v roce 2011 natočena k filmu Transformes 3. Odpočívej v pokoji Chestre Beningtone RIP.