Říjen 2017

MTV Deutchland od 1.Ledna 2018 ze satelitu volně

28. října 2017 v 15:26 | Dominik Laga |  o medích
Tak po 6 letech, je to bohužel tak jak snad žádný satelitní Divák ani nechtělPlačícíPlačící. MTV bude sice na satelitu volně, ale bohužel jen něměcká mutace. Co se týče obsahu, tak jen reality show a žádná hudba.KřičícíKřičící Co jsem četl, tak MTV DE v roce 2011 vtoupila do Sky Deutchland proto, aby zkusila zkvalitnit obsah, ale to se jim nepovedlo. Já nesnáším němčinu, kór u hudebních kanálů. Kdyby to šlo tak, bych si objednal předplatné, SKY UK nebo MTV Unlimited alespoň na 1 rok dopředu, kvuli MTV ROCKS MTV Dance VH1 a VH1 CLASSIC. Protože je tam nonstop hudba. Obdivuji Čechy, co mají možnost si objednat předplatné ze zahraničí a mít možnost sledovat tyhle obsahově super kanály.


Volby do poslanecké sněmovny 2017

27. října 2017 v 10:39 | Dominik Laga |  ze světa politiky
Ve dnech 20. a 21.10. se konaly volby do poslanecké sněmovny. Já osobně jsem volil Českou pirátskou stranu. Vítězem je opět hnutí Ano STBka, Babiše. Nevím, co lidi na Babišovi vidí. Já nevidím na Babišovi nic pozitivního. Spíš nás povede zpět do 80. let minulého století. Komunismu už jsme měli dost! Babiše podle mě voli dúchodci a lidé kterým EET vyhovuje. Jediná věc, které se divím je, že většina podnikatelú zavírala kvůli EET obchody a nyní si zvolí komunistu do vlády. No není ten Český národ na palicí?

autor Learrning TO FLY Tom Petty je po smrtí

24. října 2017 v 9:05 | Dominik Laga |  ze světa moderní hudby a hudebních osobností
Tak bohužel nás, 2.10 2017 opustila další hudební osobnost. Tom Petty autor známe pecky Learrning TO Fly. Bylo mu 66 let. Learning To FLY, byla dost často uváděná na rádiu Frekvence 1. Příčna smrti zástava srdce. Myslím, že alespoň 92% fanoušků uctilo jeho památku minutou ticha. Určitě Tom Petty něměl fanoušky jen v USA, ale i v Evropě. Kvůli komunistickému režimu nemohl do Československa. Doufám, že rádia budou jeho pecky hrát už
navždy, R I P Tom petty.


Superstar se vrací na obrazovky Novy

19. října 2017 v 8:27 | Dominik Laga |  o medích
Po 7 letech se vrací na obrazovky TV NOVA legendární pěvecká soutěž Superstar.80%Teenagerů bude na to bude čučet s otevřenou pusou!!Šlápnul vedleSmějící se Já bych místo Superstar, uvítal třeba hudební kanál,nebo nějákou novou soutěžní hru podobnou soutěži Co na to češi. Podle mě je už od roku 2005 Superstar moc okoukaná, Nova by se měla zaměřit, spíše na vědomostní soutěže a seriály.Dofám že většina rodičů zakáže sledovat v neděli po 20 hodině sledovat televizi, protože děti a mladistvé to bude nabádat k sebevraždám!!MlčícíS vyplazeným jazykema nebude mi vyhovovat že budou zpívat cover verze největších pecek.


óčko gold přejmenováno na óčko star

18. října 2017 v 11:20 | Dominik Laga |  o medích
Tak je to tady. Óčko Gold se po 4 letech přjmenovalo na Óčko Star. pod názvem Óčko Star vysílá od 1.10 2017. programové schéma ma sice dobré, ale grafické předěly jsou o ničem. jen modré zelené nebo červené pozadí album interpeta a logo Óčko Star. Tato grafika působí na mě trošku negativně a není moc okoukaná,Doufám že vedení Óčka si co nejdřívé rozmyslí jestli bude tuhle grafiku používat i nadále nebo ne.Jinak věřím tomu, že se ČR dočká hudebního kanálu, zaměřeného na dance music.

Zoo Brno

12. října 2017 v 8:51 | Dominik Laga |  z mých vlastních zážitků
Dne 27.9 2017 jsme byli v zoologické zahradě v Brně, protože jsme chtěli vidět něco cizokrajného. V ZOO se mi libil levhart, který požíral, pořádný kus masa. Jinak cesty byly moc kopcovité a našemu vedoucímu z PC kurzu dalo dost zabrat než mě vytlačil na mechanickém vozíku do kopce k velbloudům. Stejná sranda byla, když se mnou KP jel zpět z kopce dolů. To jsme brzdili i očima a k bráně jsme dorazili v rekordním čase. Byl jsem rád, že jsem přežil. Myslím, že jsem se podruhé narodil. Poučení pro příště - přesednu na elektrický vozík.