Listopad 2017

moje bývalá spolužačka mi pěkně pije krev

30. listopadu 2017 v 10:21 | Dominik Laga |  z mého osobního života
Bohužel i s holkama není někdy dobré pořízení. Mají někdy svou náladu. Já se třeba kvůli své bývalé spolužačce nemůžu dívat na Simpsonoví, protože v 19:15 běží na Déčku Aladinova dobrodružství. Jsem zvyklý na to, že v době od 18:20 do 20:15 sleduji na Prima Cool Simpsonovi a nechci se hádat s holkou. Vyřešil jsem to nakonec tak, že se chodím na Simpsnovi dívat o klubovnu dál.

ČT by měla zrušit Toulavou Kameru a Objektiv

15. listopadu 2017 v 9:04 | Dominik Laga |  o medích
Baví vas Toulavá kamera a Objektiv? Mě ani moc ne, protože necestuji. Platíme všichni ze zákona koncesionářské poplatky 135 Kč měsíčně a programové schéma je o ničem. Kdyby obnovili Hip Hap HOP, udělali by lip. Nebo, kdyby se zrušily koncesionářské poplatky, nemusela by ČT zaniknout, ale její signál by se kódoval. Každý divák by platil individuálně sám. Dotace na dekódovací moduly a karty by mohli dostávat lidé od státu.

R I P my full HDTV

3. listopadu 2017 v 11:18 | Dominik Laga |  jiná eletronika než pc
Tak po 6 letech, mi definitivně dosloužila moje digitální televize. záváda zřejmě odpálením nějákého kondenzátoru, který po zapnuti tv rozsvítí. Nevim jak si zvyknu na jiný dálkový ovladač a jiný software.

požadované parametry mojí budoucí digitální Televize.
DVB-T DVB-T2 Tuner
DVB-S-S2 DVB-C
3x USB PORT.
3X HDMI vstup
podpora wifi připojení
aktualizace softwaeru z internetu.
bezproblémvé nahrávání z televizního vysílání.