Prosinec 2017

Vánoční večeře na kociánce

21. prosince 2017 v 13:39 | Dominik Laga |  z tradic a zvyků vánočních
Dne 19.12 2017 se na Kociánce konala štědrovečerní večeře. K večeři se podával bramborový salát a řízek. Účastnili se jí jak užívatelé Centra Kociánka, tak zaměstnanci. Jídlo nám všem moc chutnalo.
Tato večeře byla moje 9. v pořadí. Těším se za rok na daší.

Náš druhý kocour Kuba

17. prosince 2017 v 14:04 | Dominik Laga |  ze světa Domácích Mazlíčků
Kuba je náš druhý kocourek, kterého si před, 4 lety přinesl bratr Marek. Kuba je mainská mývali kočka, a je taky zrzavé barvy jako náš první kocour Macek. Vypadalo to, že Macek si na něj vůbec nezvykne. Syčel ze začatku,ale vše se v dobré obrátilo a oba dva kocourci si už potom zvykli. Kuba je mazlivý, ale občas v rozpustilosti i kosune, ale je to jenom štípnutí jako když vám lékař píchne injekci. Kuba nechodí vůbec ven. Potřebu výkonává do kočičího záchodu, do kterého se nasype stelivo a po vymočení nebo stolici si to zahrabe. Kuba má hrozně rád, když si nasypete granule na ruku,Kuba se opře předními packami a bere si z ruky. Je to prostě náš druhý mazlíček.

facebook zase otravuje

7. prosince 2017 v 12:51 | Dominik Laga |  ze světa pc a internetu
Facebook zase prudí.Před nedávnem mi příšel email, jestli si nechci obnovit fb účet. Na email jsem neragoval a smazal jsem ho. Protože, fb už nechci kvůli pravidlům, které zavedli k 1.Lednu 2015. Facebook je shopen mít u sebe vaše data i po deaktivaci účtu. Facebook je ochoten odkupovat vaše fotky, používat je pro komerční účely. Vyzívám tímhle všechny, zrušte si účty fb.

Turnaj v boccie

4. prosince 2017 v 9:31 | Dominik Laga |  ze světa sportu
Dne 8.11 2017. se na Kociánce, konal Turnaj v Boccie. Boccia je sport podobný petanque, který, je určen pro lidi s handicapem jako jsem já. Turnaj se mi moc líbil a také jsem si pořadně zahrál.Umístil jsem se na 8. místě. Neúčastnil jsem se pouze já, ale také ostatní účastníci nejen z Kociánky ale také z Březejce. Moc se těším na další.