Únor 2018

Gracie Films chanell

26. února 2018 v 9:35 | Dominik Laga |  o medích
Proč by nemohl vzniknout Gracie films chanell? Nebylo by to špatné. Dávali by tam alespoň Simpsonovi. Bylo by to rozhodně lepší než Ordinace a Ulice na Nově. nebo třeba Pohotovost ER nebo Pobřežní hlídka. Nevím proč lidé chtějí v dnešní době takové pořady jako Ulice, Ordinace, Superstar, Malé Lásky atd. Vždyť to diváky Novy musí deprimovat a musí se přitom rozčilovat. Simpsonovi jsou srandovní a ne tak depresivní jako třeba Malé Lásky na Nově. Doufám, že do budoucna se český národ poučí a nebude chtit takovéto emotivní pořady.

TV Noe má licenci do roku 2030

11. února 2018 v 14:14 | Dominik Laga |  o medích
Bohužel je to tak jak to je.V radě pro rozhlasové a televizní vysílaní sedí jen samí tydýti, co nechali prodloužit licenci TV Noe. Chápu staříky co to potřebují ,že je pro ně důležite dostat se po smrti do nebe,ale nemusely by to přenášet na mladou generaci, jak je bůh důležitý. Nechápu proč TV Noe nemůže ze satelitu vysílat kódovaně tak jako třeba programy ČT 1 ČT 2 ČT sport atd. Staří lidé nemájí stejně co dělat, tak že by je ten servisní poplatek 99 KČ co skylink chystá k 1.4 2018 nezabil. Já fandím v poslední době jen placené TV, a kdybych seděl v RRTV podpořil bych jiný projekt, třeba Mtv dance czech nebo třeba by mohla vzniknout Česká verze CBS RTL nebo NBC.

Prima 8

7. února 2018 v 17:38 | Dominik Laga |  o medích
RRTV udělila licenci Primě pro nový kanál Prima 8, ale Prima ještě neuvedla, na co bude zaměrený. Já bych uvítal seriály z 90 let minulého století ,nebo soutěžní pořady, ale obávám se, že to bude zaměřeno na romantické filmy od Rosmande Pilcher a mladé páry s důchodci budou u toho brečet jako u reality show Malé Lásky Tv Nova. Doufám, že tam budou Simpsnovi alespoň 9x denně. Jsem zvědav, co to bude za program a do jakého DVB-T nebo DVB-T2 multiplexu to narvou ,protože všechny multiplexy jsou v současnosti plné. ale nechme se překvapit.