Březen 2018

Před 20 lety vydali culture beat pay no mind

27. března 2018 v 9:04 | Dominik Laga |  ze světa moderní hudby a hudebních osobností
Přesně před 20 lety vydal Německý Eurodance projekt, Culture beat svou nevětší pecku Pay no mind. Projekt byl založen v roce 1989 a vystřídalo se v něm hodně hudebníků. I když oficiálně jejich nevětším hitem je mr vain, tak u mě vítězí pay no mind. Je vidět že se mnou stárne i Eurodance. Píseň je z roku 1998 a je to fakt pecka. Ne jak ty dnešní sračky co hrájí v rádích jako je Ewa farna slza Mirai. atd ať žije ED.

Proč bych Chtěl do U S A

10. března 2018 v 16:09 | Dominik Laga |  ze světa cestování
Do USA bych chtěl proto, abych zjistil, jestli v Chicagu existuje krajská všeobecná nemocnice z Pohotovosti.Poděkovat představitelům za super postavy v seriálu. Potom do Los Angeles podivat, se kde byla natáčena Pobřežní hlídka. O USA se šíří také hodně negativních teorií. Já osobně, nevěřím tomu že národní park Yelowstone vybouchne. Tato teorie byla vyřčena někdy v 70 letech minulého století a jestli je pravdivá tak ať. Alespoň v příštím životě budu vědět že se už nestanu příslušníkem České Republiky. Otevřu si v Chicagu anesteziologickou kliniku a budu uspávat pacienty s klidem a bez emocí. Doufám, že se jednou do USA dostanu.10 let MTV Dance v Evropě

7. března 2018 v 12:59 | Dominik Laga |  o medích
Tak už je to 10 let, co vstoupilo MTV Dance na Evropský televizní trh. Program vysílá kódovaně přes satelitní služby SKY UK a MTV Unlimited. Oproti naší české hudební televizi Óčko má v éteru hudbu nonstop. Akorát by to chtělo zvýšit dostupnost zahraničních dekódovacích karet, aby si službu MTV Unlimited mohli předplatit i majtelé satelitních přjímačů v ČR.