Srpen 2018

Malé deprimující lásky se vrací

30. srpna 2018 v 17:19 | Dominik Laga |  o medích
Bohužel je to zase tady. Malé deprimující lásky se zase vrátily na obrazovky TV Nova. Už jen včera měly ženy nad 30 let poslední možnost si nechat předepsat u psyhiatrů Lexaurin na uklidnění. Myslím, že slzy tekly proudem. a muži pak nemohly minimálně do 2 hodin ráno usnout, protože musely utěšovat své partnerky jako malé děti.PlačícíPlačícíPlačícíNevím co na téhle reality show je tak úžasného. Já osobně i kdybych nebyl handicapovaný ,tak bych nechtěl být u porodu, protože bych zkolaboval a musely by mě lékaři resuscitovat.Usmívající seUsmívající seUsmívající se Nechápu, proč tuhle ubohost ještě Nova vysílá, když 1 série měla jen 30% sledovanost. Doufám, že 3 sérié už nebude.

Sračkovice v černé zahradě 2 se vrací

14. srpna 2018 v 13:24 | Dominik Laga |  o televizních seriálech
Bohužel jsem nechtěl tohle témá takhle nazvat, ale situace mě k tomu donutila. Ordinace se měla jmenovat Sračkovice v černé zahradě 2. Už mě to štve celých 13 let, ale doufám, že tento seriál někdy na věky skončí. Jak tohle může český národ sledovát, to nikdy nepochopím. Vždyť tam řeší furt jenom vztahy a kdo se s kým vyspal a takové věci. Zajímalo by mě jakou má tenhle ubohý seriál sledovanost. Určitě, 90% a hlavně důchodci. Myslím, že v žádném státě Evropy kromě Německa, kde běží už též dlouho telenovela, pod názvem, Sturn der Liebe pro Slovensko pojmenována Síla lasky. a pro ČR Julie a Nikolas. Doufám, že se český trh časem těchto seriálů zbaví a vrátí se ke staré dobré klasice 90 let jako Pohotovost, ER, Baywatch atd.


RTL a další něměcké progamy by měly být kódovaně

10. srpna 2018 v 20:06 | Dominik Laga |  o medích
Mediální skupina, RTL by měla šířit svůj signal výhradně jako kódovaný stejně jako Prosieben atd. Lepší je třeba MTV UK nebo MTV Dance nebo nějáké jiné než německy hovořící programy. Třeba francouská NRJ Hits která je zakódovana již 10 let systémem Viacess. FTA tedy nekódovaně mají bohužel běžet programy RTL až do roku 2022. Doufám, že se potom kromě RTL přikloní ke kódování satelitního signálu i další německé TV včetně veřejnoprávních ARD a ZDF.Power TV nový hudební kanál

7. srpna 2018 v 17:18 | Dominik Laga |  o medích
1. Srpna vtoupil, na český televizní trh hudební kanál Power TV. Hlavní domovský trh tohoto programu je Polsko. Program je bohužel dostupný jen v regionální síti 8. takže ho nenaladí ůplně každý divák.Já vidím jeho budoucnost v celku pozitivně, když tam bude nonstop hudba a ne reality show. Doufám že se tento hudební kanál dostane do služeb Skylink Freesat DigiTV a O2 TV. Myslím, že ani takovy problém nebyl s naladěním TV Prima v dobách analogového vysílání v roce 1997 když začala vysílat celoplošně. Jinak kdybych mohl zasahovat do TV vysílání, tak bych zrušil šlágr TV a do multiplexu 3 bych dal tento kanál.

Simpsonovi možná skončí

2. srpna 2018 v 15:02 | Dominik Laga |  o televizních seriálech
Bohužel je možné, že seriál Simpsonovi na věky skončí. Produkční televziní společnosti Gracie Films a 20th Century Fox odmítaji platit americkým hercům, kteří mluví postavy Simpsonovích více peněz. Jediným obyvatelům, kterým to nebude na naší planetě vadit, tak jsou důchodci. Protože ty jediné to podle mě nebaví! Ale mladí budou hodně trpět, protože na celoplošných TV programech v dnešním hnusném 21. stoleti skoro není na co koukat. Simpsonovi musi na obrazovkách zůstat, protože třeba já jim dávám přednost více než Uliici, Ordinaci a Modrému kódu. 90 leta u mě budou vždy vítězit alespň co se týče seriállové tvorby. Simpsonovi josou nejlepší.