Září 2018

Oranžový kód vs Modrý kód

25. září 2018 v 9:51 | Dominik Laga |  o televizních seriálech
Modrý kód se měl jmenovat Oranžový kód protože s pohotovosti nemá vůbec nic společného.Podle mě se tenhle seriál bude vysílat do roku 4 220. Nevím, co ta současná generace vidí. Vždyť tenhle seriál je taková primácká ordinace, kde misto skutečné krve nanesou na pacienta kečupMlčícíMlčícíSmějící se a tvrdí, že je pacient zraněn. Nechápu proč se komerční televize v současné době pohoršily.Možná je důvod takový ,že už nechtějí kupovat vysílaci práva na staré dobré seriály z 90 let.minulého stoleti. Přitom by Práva na ER mohla koupit ČT. Jinak co se týče seriálu modrý kód v USA by určitě propadl.Sračlice- ulice se vrátila na Novu 20.8 2018

21. září 2018 v 9:53 | Dominik Laga |  o televizních seriálech
Ulice se vrátila na obrazovky Novy 20.8 2018. Podle mě by se ten seriál měl jmenovat Sračlice. Protože na to koukaji hlavně důchodci a mladé matky na mateřské dovolené. ale když si člověk představí že už to vysílají od roku 2005 tak se mu chce vyhodit televizi z okna. já kdybych neměl placenou tv neměl bych televizi vůbec protože na dnešní obsah novy se nedá koukat.Zajímalo by mě jak by lidé přistupovali kdyby se Nova dohodla s placeným kanálem AXN a prodala práva na ulici jím.Myslím že by opperátoři by museli zařadit AXN do základní nabídky protože za 399 KČ měsíčně by si to nikdo neplatil.

před 10 lety jsem poznal nejhorší klíčkovou pracovnici světa

16. září 2018 v 16:29 | Dominik Laga |  z mého osobního života
15.9 roku 2008 jsem bohužel po příchodu ze střední střední školy FD Roosveta přísel na pavilon C nyní už Centra Kociánka na pokoj, lehl si do postele a v klidu poslouchal rádio. A najednou příjde za mnou nějáká podivná ženská, zrzka 27 let a mě bylo tenkrát jen 17 let. a měli jste vidět můj smutný pohled. Hned jsem věděl, že s ní se nebudu moc dobře vycházet. ale ona mě nechtěla nechat na pokoji. jmenovala se Andrea Lukšová dnes již Bartošová. Je mi jedno zda by mě někdo žaloval za urážku na její cti, já bych byl ochoten abslolvovat i sezení u soudu, pokud by soud rozhodl v můj prospěch a nařídil by, že se se mnou nesmí stýkat. protože to byla mrcha.Nenechal bych se od ní ani operovat,a to ani v případě, že by mi šlo o život. Kdybych měl vycvičeneho Žraloka, tak bych se žralokem přijel třeba do Chorvatska řekl bych třeba svému spolubydlícímu, aby ji nanutil do vody a potom bych zvolal žraloku Mobydicku ůtoč!!! díky za přečtení tohoto blogu.

Spot z roku 2003 na transplantaci kost dřeně v TV Nova

11. září 2018 v 11:05 | Dominik Laga |  ze světa TV Spotů reklam a grafických předělů
TV Nova vysíala v roce 2003 spot který upozorňoval na důležitost transplantace kostní dřeně a z toho spotu se mi líbila podkresová hudba která mě zklidňuje mě když potřebuji zapomenout na někoho kdo mi strpčoval život a nevím jak se song jmenuje. občas vám někdy uvízne v paměti nějáka znělka z TV kterou máte spojenou s určitým obdobím života. Doufám, že mi tu hudbu někdo najde na youtube.