Listopad 2018

menší spory mezi mnou a mým nejlepším spolubydícím

26. listopadu 2018 v 13:41 | Dominik Laga |  z mého osobního života
Někdy můžou vzniknout menší spory mezí nejlepšími přáteli. Můj nejlepší spolubylíci a já vedem menší spor. Původně jsem tento článek psát nechtěl, ale situace mě k tomu donutila.Váhám, jestli mám jít někdy se svojí dobrovolnicí Janou Kuchařovou v létě do bazénu a moc se mi nechce protože, bych pořád myslel na to jak to bylo užasné s Michaelou Janíkovou. Je ale možné že můj spolubylící a dobrovolnice mě k tomu dokopou. Jen doufám, že se z tohohle nestane tradice. Jinak kdyby to šlo tak s Michaelou bych šel 1333x.

MTV Dance a DVB-T2

10. listopadu 2018 v 14:42 | Dominik Laga |  o medích
Vstoupí podle vás MTV Dance do pozemniho DVB-T2 vyslání? Já myslim, že určitě ano, pokud bude v ČR placené pozemní vysílání. Tento poznatek mi napsal editor webu digitalnírádio.cz Lukáš Polák. Já bych osobně MTV Dance v DVB-T2 chtěl, ale nevím, jak by to uvítali starší spoluobčasné. Myslím, že důchodci by podle mě přispěli spíše na Šlagr TV, aby se udržel. protože MTV Dance vysílá kódovaně a důchodci nemají rádí dance pařby a navíc nemají peníze na koupi dekódovacich modulů a karet. Navic se obávám toho, že by to bylo jen v německé jazykpvé verzi. V tom případě by to bylo naprosté vyhození peněz. Protože němčina je jazyk o ničem. To už bych si raděj připlatil za britskou mutaci.

proč bych chtěl vyrábět grafiku jako youtuber Kájovy animace

1. listopadu 2018 v 13:10 | Dominik Laga |  ze světa pc a internetu
Fascinoval mě youtube kanál jednoho youtubera pod názvem Kájovy animace. Uživatel totiž dokázal přes speciální apikace vyrobit grafické předěly TV Nova ČT a mnohé další. jenže, ČT mu poslala dopis se stížností že používá jejich staniční hudbu v předělech.Prostě jeho tvorba musela unést každého, kdo si na jeho kanál kliknul. Aplikace které pro svoji tvorbu používal se jmenovaly Google stetch up 2016, a Camtasia studio 8. Moc mě mrzí že uživatel musel svůj kanál zrušit. Doufám že mi ty aplikace někdo stáhne. Protože bych chtěl vyrábět TV předěly stejně jako on.